Maaaamooooo, gdziee mój taaableetttt??? - Menadżer Urządzeń

Aplikacja pozwala zlokalizować nasze urządzenie z Androidem, pod warunkiem, że jest zalogowane do konta Google oraz do sieci.

Aplikacja na system Adroid to stosunkowo świeża sprawa. Wcześniej dane dostępne były tylko po zalogowaniu w panelu w przeglądarce.

Okno startowe Menadżera

Obecnie możemy zalogować się do aplikacji na jednym urządzeniu i wyszukiwać inne.
Mapa

Nasze urządzenia można zdalnie zablokować, wyczyścić (wymagana konfiguracja) oraz co najbardziej przydatne dla zapominalskich, wywołać sygnał dźwiękowy.
Moje urządzenia.

Podsumowując, Menadżer urządzeń działa bardzo sprawnie, pod dwoma warunkami:
— urządzenie jest zalogowane do konta Google
— urządzenie jest zalogowane do sieci Internet
W innych przypadkach, albo nie będzie działać, albo poda nam ostatnią znaną lokalizację.

Mapa i opcje

Oczywiście można korzystać również z przeglądarkowej wersji menadżera:
http://www.google.com/android/devicemanager

Zobacz również: Appshaker 99

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

iProof - aplikacja, dzięki której już nigdy nie zgubisz żadnego paragonu Appshaker Komórkomanii #70 - Aviate, Mighty Text, Camera Awesome i inne Namco rozmienia się na drobne, wydając Tekken Arena na urządzenia mobilne? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji Problem aktualizacji wiecznie aktualny Teraz ze Spotify posłuchasz muzyki za darmo także ze smartfona Wściekłe ptaki wskakują za kierownice gokartów! Przejmij kontrolę nad aplikacjami w Androidzie! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji Sprytne posunięcie Ubisoftu z premierą Assassin's Creed Pirates Ridge Racer Slipstream jeszcze w tym miesiącu! Brothers in Arms 3 coraz bliżej. Zerknijcie na nowe screenshoty Hardcore vs Casual: Jakim graczem jesteś? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji Wielkie przeceny gier i aplikacji na Androida i iOS Zumba Dance do pobrania za darmo. Daj się porwać tanecznemu szaleństwu! GTA: San Andreas już w przyszłym miesiącu na smartfonach! Coraz trudniej jest zarabiać w App Store. Koszt pozyskania jednej instalacji ciągle rośnie Star Wars: Tiny Death Star - dostępne na WP8 Aplikacja Dnia: Flick Kick Football Legends Czy Google Hangouts wyprze tradycyjny SMS? Flat Design w aplikacji Facebook i inne nowości, ale znowu nie dla każdego... Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji Match 3 z elementami RPG? Warto spróbować!

Popularne w tym tygodniu:

Instagram z trybem rozmywania tła. Jak skorzystać z nowej funkcji? OnePlus przesuwa cykl wydawniczy swoich smartfonów? Jeśli tak, to bardzo dobra decyzja Nie mogę się oderwać od mobilnego Fortnite. Ta gra zdaje się być stworzona z myślą o smartfonach